خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

تماس بگیرید

پروپیونات سدیم

  • شهر: تهران
  • استان: تهران
  • نوع فعالیت: کلی فروش
  • شماره همراه: 09198008313
  • تماس: 09198008313
  • وبسایت: http://www.tinachem.com
  • ارسال شده: تیر ۱۹, ۱۳۹۸ ۷:۱۶ ق.ظ
  • انقضاء: این آگهی منقضی شده است

توضیحات بیشتر

پروپیونات سدیم یک نمک سدیم ارگانیک است که حاوی یون های سدیم و پروپیونات است.و دارای فرمول شیمیایی CH3CH2COONa هست.

نام های دیگر: سدیم پروپیونات؛ ۱۳۷-۴۰-۶؛ پروپانات سدیم؛ اسید پروپونیک اسید؛ اسید پروپونیک

پروپیونات سدیم یک اسید آلی است که در اثر تخریب شیمیائی تولید می شود. این یک ترکیب است که به طور طبیعی در بدن تولید می شود زمانی که برخی اسیدهای چرب و اسیدهای آمینه متابولیزه می شوند. طبق مقاله ای که در سال ۱۹۹۶ در مجله بین المللی تحقیقات ویتامین و تغذیه منتشر شد، پروپیونات سدیم متشکل از یک سری واکنش های آنزیمی است که وابسته به حضور ویتامین B-12 هستند.

پروپیونات سدیم، نمک سدیم اسید پروپیونیک است که به صورت کریستال های بی رنگ، شفاف و پودر کریستال دانه ای وجود دارد. این ماده کمی هم هیدروسکوپی هست.

این ماده یک ترکیب ایمن است هنگامی که در سطوح پایین موجود در غذا مواجه می شود.

در یک تحقیق که شامل ۱۰۰ عدد گاو تولید شد، ۵۰ گاو به طور متوسط ​​روزانه ۰٫۲۵ پوند پروپیونات سدیم به مدت ۶ هفته و از ابتدای زایمان تغذیه شد و ۵۰ گاو به صورت روال عادی تغذیه شدند. تجزیه و تحلیل خون و تولید شیر نشان دهنده یك مزیت برای گاوهایی که خوراكشان شامل پروپیونات سدیم بود از نظر میزان قند خون بالاتر، كتوئن خون پایین و تولید شیر بیشتر است. بزرگترین تفاوت در ۳ wk مشاهده شد. پس از زایمان، هنگامی که آنها در همه سه اندازه گیری بسیار مهم بودند به نفع گاوهایی شد که خوراک پروپیونات سدیم داشتند. ۷ساعت پس از زایمان، پس از قطع پروپیونات، تفاوت معنی داری بین دو گروه وجود نداشت.

کاربردها و ویژگی های پروپیونات سدیم
پروپیونات سدیم یک مکمل غذایی معمولی است که در طبیعت اتفاق می افتد. از آنجایی که برای قالب و برخی از گونه های باکتری سمی است، این افزودنی به ویژه در محصولات پخته شده آردی و یا سایر محصولاتی است که حساس به خراب شدن هستند، بکار می رود.

پروپیونات سدیم معمولا به عنوان نگهدارنده در صنایع غذایی استفاده می شود. این باعث جلوگیری از رشد قالب و برخی از باکتری ها می شود، در نتیجه، عمر مفید بسته های پخته شده را افزایش می دهد. طبق قانون مقررات فدرال، پروپیونات سدیم به طور کلی به عنوان یک افزودنی غذایی شناخته شده است. همچنین برای جلوگیری از رشد قالب در محصولات پنیر بسته بندی شده و پردازش استفاده می شود.

این ماده در محصولات پخته شده استفاده می شود؛ نوشابه های غیر الکلی؛ پنیرها؛ ژلاتین، پودینگ ؛ جگر و ژله؛ محصولات گوشتی؛ و آب نبات نرم و…

سدیم در محصولات نانوایی به عنوان مهار کننده قالب استفاده می شود.

جالب است بدانید پروپیونات سدیم از میکروب ها برای تولید انرژی مورد نیاز خود جلوگیری می کنند، مانند بنزوات. با این حال، بر خلاف بنزوات، پروپیونات نیازی به محیط اسیدی ندارند.

فروش پروپیونات سدیم در بسته بندی ۲۵ کیلویی

۰۹۱۹۸۰۰۸۳۱۳ پارسایی

شناسه آگهی : 5745cb7050b308a7

گزارش مشکل

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

ارسال نظر

هشدار پلیس :

لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.

error: Content is protected !!