خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

ثبت شرکت در افغانستان

دسته‌بندی نشده می 25, 2017

اتباع کشورهای خارجی که علاقمند به سرمایه گذاری و ثبت شرکت خدماتی و یا تجارتی و یا هم باز نمودن نمایندگی شرکت در افغانستان باشند، مراحل ذیل را باید طی نمایند:

 

۱ـ یادداشت از سفارت کشور متبوعشان در کابل غرض معرفی شرکت، به وزارت امور خارجه جمهوی اسلامی افغانستان ارسال گردد. در صورتی که کشورشان در کابل سفارت نداشته باشد، از نزدیک ترین نمایندگی جمهوری اسلامی افغانستان در خارج از کشور به این وزارت معرفی گردند.

۲ـ رئیس و معاون شرکت باید عدم مسئولیت جرمی (گواهی عدم سوء پیشینه) داشته باشند که این گواهی باید از جانب نمایندگی افغانستان در کشور مربوطه مورد تصدیق و تأیید قرار گرفته باشد.

۳ـ کمپنی، رئیس و یا معاون آن حساب بانکی در کشور متبوع خویش داشته باشند و اطلاعات مربوط به حساب مذکور از جانب نمایندگی افغانستان تصدیق شده باشد.

۴ـ خلاصه معلومات در ارتباط به کمپنی ارائه گردد.

۵ـ کاپی پاسپورت رئیس و معاونشان موجود باشد و موجودیت خود شخص رئیس، معاون و یا نماینده قانونی ایشان حین پروسه ثبت و راجستر در افغانستان ضروری پنداشته میشود.

 

برای مطالعه قانون مربوطه به لینک ذیل مراجعه کنید:

http://www.afghanembassy.ir/aboutafg/afglaw/item/391-قانون-ثبت-شرکت-برای-اتباع-خارجی-در-افغانستان.html

متقاضیان عزیر در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر میتوانند با شماره تماس ۸۸۷۵۳۴۷۹(۰۲۱) مربوط به اتشه تجاری سفارت جمهوری اسلامی افغانستان تماس حاصل نمایند.

ارسال نظر

  • فروش انواع غلظت دهنده ها (HPMC،MHEC ، HEC، CMC) با ویسکوزیته های مختلف

    با در ژانویه 20, 2021 - 0 نظرات

    معرفی غلظت دهنده های سلولزی(محصول،پودر) غلظت دهنده های سلولزی(برموکل)بر پایه (پودر)MHEC & HPMC با کاربرد مصرف در ملات های پودری (Dry Mix) پایه سیمانی و یا گچی همانند ملات های ترمیمی، ملات های ضد آب کننده، انواع گروت ها، چسب کاشی و  (hpmc،hec،honest)…   hpmcهیدروکسی پروپیل متیل سلولز  کاربرد زیادی در صنعت دارد.و به خاطرخاصیت […]

error: Content is protected !!